RC0603FR-07143RP
MFR.Part #
RC0603FR-07143RP
JLCPCB Part #
C20161695
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS