AF162-JR-07270KL
MFR.Part #
AF162-JR-07270KL
JLCPCB Part #
C1734494
Description
2 270kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS