RT1206BRE078K87L
MFR.Part #
RT1206BRE078K87L
JLCPCB Part #
C871498
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS