HV732BRTTD3924F
MFR.Part #
HV732BRTTD3924F
JLCPCB Part #
C6637930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS