RT1206DRE074R99L
MFR.Part #
RT1206DRE074R99L
JLCPCB Part #
C861980
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS