RN732BTTD2403C25
MFR.Part #
RN732BTTD2403C25
JLCPCB Part #
C4149372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS