KNP400JT-73-130R
MFR.Part #
KNP400JT-73-130R
JLCPCB Part #
C1396961
Description
-40℃~+200℃ 130Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS