RT1206BRE074K99L
MFR.Part #
RT1206BRE074K99L
JLCPCB Part #
C871358
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS