RT1206DRE07118RL
MFR.Part #
RT1206DRE07118RL
JLCPCB Part #
C4128978
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS