RT0805BRE071M3L
MFR.Part #
RT0805BRE071M3L
JLCPCB Part #
C865874
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS