Y162510K9000Q0W
MFR.Part #
Y162510K9000Q0W
JLCPCB Part #
C4185505
Description
-55℃~+150℃ 10.9kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount