RC0201FR-07332KP
MFR.Part #
RC0201FR-07332KP
JLCPCB Part #
C6373538
Description
-55℃~+125℃ 332kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS