RT1206DRD07953RL
MFR.Part #
RT1206DRD07953RL
JLCPCB Part #
C2120406
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS