RT1206BRE078K25L
MFR.Part #
RT1206BRE078K25L
JLCPCB Part #
C871494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS