RC0402FR-079K31P
MFR.Part #
RC0402FR-079K31P
JLCPCB Part #
C7334491
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS