MFR25SFRE52-2K26
MFR.Part #
MFR25SFRE52-2K26
JLCPCB Part #
C1755771
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS