RN73H2BTTD8250D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8250D50
JLCPCB Part #
C2543082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS