RT1206DRD0735K7L
MFR.Part #
RT1206DRD0735K7L
JLCPCB Part #
C2121560
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS