AA1206FR-0776K8L
MFR.Part #
AA1206FR-0776K8L
JLCPCB Part #
C4003044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS