RT1206DRD0735R7L
MFR.Part #
RT1206DRD0735R7L
JLCPCB Part #
C4109495
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS