RN732BTTD5900B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5900B25
JLCPCB Part #
C4280113
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS