SR1206FR-073R6L
MFR.Part #
SR1206FR-073R6L
JLCPCB Part #
C873905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS