RT1206DRD0718KL
MFR.Part #
RT1206DRD0718KL
JLCPCB Part #
C871781
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS