AC1218JK-0756RL
MFR.Part #
AC1218JK-0756RL
JLCPCB Part #
C5546245
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS