AF0805FR-074K12L
MFR.Part #
AF0805FR-074K12L
JLCPCB Part #
C20144386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS