HV732BTTD825J
MFR.Part #
HV732BTTD825J
JLCPCB Part #
C3972566
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS