AC2010FK-07330RL
MFR.Part #
AC2010FK-07330RL
JLCPCB Part #
C138228
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS