RT1206CRE074K87L
MFR.Part #
RT1206CRE074K87L
JLCPCB Part #
C2138348
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS