RT0402CRE071K02L
MFR.Part #
RT0402CRE071K02L
JLCPCB Part #
C853490
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS