HHV-50FB-52-29M4
MFR.Part #
HHV-50FB-52-29M4
JLCPCB Part #
C1392177
Description
-55℃~+155℃ 29.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS