RC0603FR-1315K8L
MFR.Part #
RC0603FR-1315K8L
JLCPCB Part #
C6378366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS