MFP25SBRD52-3K32
MFR.Part #
MFP25SBRD52-3K32
JLCPCB Part #
C1781301
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS