RT1206CRE07324KL
MFR.Part #
RT1206CRE07324KL
JLCPCB Part #
C4329317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS