FMP-50JT-52-22R
MFR.Part #
FMP-50JT-52-22R
JLCPCB Part #
C1378382
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS