AC1218JK-073R3L
MFR.Part #
AC1218JK-073R3L
JLCPCB Part #
C2129384
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS