RLC32KR750FTP
MFR.Part #
RLC32KR750FTP
JLCPCB Part #
C2597135
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS