RV2512JK-071M5L
MFR.Part #
RV2512JK-071M5L
JLCPCB Part #
C6669157
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS