RT1206CRD07806RL
MFR.Part #
RT1206CRD07806RL
JLCPCB Part #
C2148847
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS