RT1206FRD07806RL
MFR.Part #
RT1206FRD07806RL
JLCPCB Part #
C2104074
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 806Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS