RT0603WRB0732K4L
MFR.Part #
RT0603WRB0732K4L
JLCPCB Part #
C4265776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS