FMP300FTF73-3K57
MFR.Part #
FMP300FTF73-3K57
JLCPCB Part #
C1386637
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS