RT1206CRC07806RL
MFR.Part #
RT1206CRC07806RL
JLCPCB Part #
C3999506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS