RT1206CRD0749K9L
MFR.Part #
RT1206CRD0749K9L
JLCPCB Part #
C706433
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS