AR0805FR-0782RL
MFR.Part #
AR0805FR-0782RL
JLCPCB Part #
C4299400
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS