RT1210BRE0712RL
MFR.Part #
RT1210BRE0712RL
JLCPCB Part #
C873112
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS