RT1206CRD0749R9L
MFR.Part #
RT1206CRD0749R9L
JLCPCB Part #
C871622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS