RT1206FRD0749K9L
MFR.Part #
RT1206FRD0749K9L
JLCPCB Part #
C862174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS