RT1206CRD0711KL
MFR.Part #
RT1206CRD0711KL
JLCPCB Part #
C871552
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS