RT1206CRB0711KL
MFR.Part #
RT1206CRB0711KL
JLCPCB Part #
C1702725
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS