RT1206CRD07121KL
MFR.Part #
RT1206CRD07121KL
JLCPCB Part #
C4287177
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS